Pro ty kdo chtějí půjčku dlouhodobou

Společnost home credit patří mezi nejstabilnější nebankovní poskytovatele půjček na českém a slovenském finančním trhu. Nabízí nebankovní půjčky až do výše 200 000 Kč za poměrně jednoduchých podmínek. Nejnižší poskytnutá částka je 10 000 Kč. Nejprve si promyslete kolik skutečně potřebujete půjčit. Následně odešlete potřebnou online žádost nebo si zavolejte na zákaznickou linku. Díky flexibilitě půjčky si nastavíte výši splátek i potřebnou sumu.

Co je půjčka home credit

Jde o půjčku dlouhodobou, se splatností až 84 měsíců. Pro své věrné zákazníky je půjčka home credit opravdu výhodná. Při řádném splácení je vám vráceno až ¼ úroků zpět. To znamená, že vám vrátí 12 splátek každý rok. Ušetříte tak tisíce korun navíc. V případě, že nemůžete půjčku splácet je možné si odložit splátky, dočasně si je snížit nebo si rovnou půjčku pojistit proti neschopnosti splácet. Díky tomu si ušetříte mnoho starostí v případě že onemocníte nebo nečekaně přijdete o zaměstnání.

Sjednat si půjčku Home Credit není nic složitého. Je to možné online, telefonicky i na České poště. Rovněž je zde hned několik metod jak si nechat vyplatit peníze. Každý zákazník si zde přijde na své. Stačí dodržet pravidla pro získání půjčky a můžete mít půjčku bez dokládání příjmu a nahlížení do registru k dispozici do druhého dne.

Jaké vyžaduje půjčka home credit doklady? Stačí mít u sebe dva doklady totožnosti, údaje o svém zaměstnavateli. Půjčka je určena všem, kdo mají stabilní příjem jako je mzda, důchod či mateřská. Půjčka je neúčelová a tak ji lze použít na cokoliv. Mimo to nabízí společnost home credit další produkty jako jsou krátkodobé půjčky či splátkový prodej. Splácet půjčku můžete poštovní poukázkou, inkasem z účtu či na terminálech Sazky, což je asi nejjednodušší způsob.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!